Zawieszka/charms złoty anioł FUG6-20-Z00345-2
  • FUG6-20-Z00345-2
  • Dodaj recenzję:
  • DO -15% Z KODEM: MAJ
Jak pakujemy produkty ?
WŁAŚCIWOŚCI
Kruszec: Złoto żółte
Próba: 585
Masa: ~ 0,26 g
Zawieszka/charms złoty anioł
Szerokość: 10 mm
Wysokość: 12 mm
Długość z zapięciem: 20 mm